1.Ultralav posisjon
Minimumshøyden på operasjonsbordet for oftalmologi kan justeres til 500 mm. Det velkjente elektromagnetiske drivsystemet er stabilt, pålitelig og støyfritt under drift. Det er det beste valget for oftalmologi og ØNH-kirurgi.
2.Avtakbar hodeplate
Avtakbar hodeplate er enkel å kontrollere med mekanisk gir.
Den konkave designen midt på hodegavlputen oppfyller de ergonomiske kravene.
3. Bred overflate
Overflatebredden kan nå 550 mm, slik at pasienten kan ligge mer komfortabelt på den.
4. Fleksibel fotbryter
Vinkelen på ryggplaten og benplaten kan justeres med fotbryteren, noe som er praktisk for legen å justere pasientens posisjon til den mest ideelle posisjonen under oftalmologioperasjonen.
5. Kronbladbrems
Mekaniske pedalbremser er raskere, praktiske, trygge og pålitelige.
6. Valgfri legestol
Legestolen kan justere armlener, ryggstøtter og setehøyde.
Parametere
| Modellelement | TDG-2 elektrisk oftalmisk operasjonsbord |
| Lengde og bredde | 2080 mm * 550 mm |
| Høyde (opp og ned) | 700 mm / 500 mm |
| Hodeplate (opp og ned) | 45°/ 90° |
| Bakplate (opp og ned) | 45°/ 20° |
| Benplate (opp og ned) | 45°/ 20° |
| Horisontal glidning | 300 mm |
| Elektromotorisk system | Jiecang |
| Spenning | 220V/110V |
| Hyppighet | 50Hz / 60Hz |
| Kraftkapasitet | 1,0 kW |
| Batteri | Ja |
| Madrass | Memory-madrass |
| Hovedmateriale | 304 rustfritt stål |
| Maksimal lastekapasitet | 200 kg |
| Garanti | 1 år |
Standardtilbehør
| Ingen. | Navn | Mengder |
| 1 | Infusjonsstang | 1 sett |
| 2 | Armlenet | 1 par |
| 3 | Instrumentbrett | 1 sett |
| 4 | Festeklemme | 1 sett |
| 5 | Madrass | 1 sett |
| 6 | Fotbryter | 1 sett |