FD-G-2 allsidig fødselsbord er mye brukt til fødsel, gynekologisk undersøkelse og operasjon.
Kroppen, søylen og bunnen av det elektriske leveringsbordet er laget av 304 rustfritt stål, som er korrosjonsbestandig og lett å rengjøre.
Benplatene er avtakbare, noe som bidrar til postoperativ rekonvalesens.
Dobbelt kontrollsystem, ikke bare via den håndholdte fjernkontrollen, men også via fotbryteren.
Komplett tilbehør, standard med benstøtteversjon, pedaler, støvbeholder med filter og valgfri gynekologisk undersøkelseslampe.
Den U-formede basen bidrar ikke bare til stabiliteten til operasjonsbordet, men gir også nok benplass for legen til å redusere tretthet.
1.Dobbelt kontrollsystem
Håndkontrollen og fotbryteren utfører sekundær kontroll for å sikre driftssikkerheten og realisere forskjellige posisjoner.
2. Avtakbar benplate
Avtakbar benplate på det elektriske fødebordet forenkler postoperativ hvile og reduserer postoperative smerter
3.304 rustfritt stål
Alt trekk til gynekologisk operasjonsbord er laget av rustfritt stål av høy kvalitet (304). Slitesterkt, lett å rengjøre og desinfisere.
4. U-formet base
Den U-formede basen på gynekologibordet øker ikke bare kontaktflaten mellom basen og bakken og gjør den mer stabil, men gir også nok benplass til arbeidet til medisinsk personell for å redusere tretthet.
5. Allsidig tilbehør
I tillegg til standard skulderstøtte er skulderstropper, håndtak, benstøtter, benpedaler, avfallskum og gynekologisk undersøkelseslampe også tilgjengelig som tilleggsutstyr.
Pparametere:
| ModellPunkt | FD-G-2 elektrisk leveringsbord |
| Lengde og bredde | 1880 mm * 600 mm |
| Høyde (opp og ned) | 940 mm / 680 mm |
| Bakplate (opp og ned) | 45 °10° |
| Seteplate (opp og ned) | 20° 9° |
| Benplate utover | 90° |
| Spenning | 220V/110V |
| Hyppighet | 50Hz / 60Hz |
| Batteri | Ja |
| Kraftkapasitet | 1,0 kW |
| Madrass | Sømløs madrass |
| Hovedmateriale | 304 rustfritt stål |
| Maksimal lastekapasitet | 200 kg |
| Garanti | 1 år |
SstandardTilbehør
| Ingen. | Navn | Mengder |
| 1 | Armstøtte | 1 par |
| 2 | Håndtak | 1 par |
| 3 | Benplate | 1 stk |
| 4 | Madrass | 1 sett |
| 5 | Avfallsbasseng | 1 stk |
| 6 | Festeklemme | 1 par |
| 7 | Knekrykke | 1 par |
| 8 | Pedal | 1 par |
| 9 | Håndfjernkontroll | 1 stk |
| 10 | Fotbryter | 1 stk |