LEDD500700C+M refererer til dobbel kuppelformet LED-operasjonslampe.
Innebygd kamerasystem og ekstern hengende skjerm kan brukes til treningsformål. Det muliggjør overvåking og opptak av operasjoner.
■ abdominal/generell kirurgi
■ gynekologi
■ hjerte-/kar-/thoraxkirurgi
■ nevrokirurgi
■ ortopedi
■ traumatologi / akuttmottak
■ urologi / TURP
■ Øyelege/ Øyelege
■ endoskopi Angiografi
1. Kamerasystem
Innebygd kamera, ingen grunn til å henge det opp med et annet sett med armer.
2. Denne operasjonslampen tar og leverer bilder med høy hastighet og kvalitet. Takket være 10X optisk zoom kan bildene sees fra alle vinkler.
3. Denne operasjonslampen kan også ta opp operasjonen. Den kan brukes til opplæring og studieformål.
Overvåkingssystem
1. Ved å kringkaste operasjonen kan LEDD500700C+M operasjonslys la klinikkpersonalet følge fremdriften din uten å bryte det sterile feltet.
2. Operasjonslys med innebygd kamera og skjerm gir et ekstra overblikk over operasjonshodet, slik at operasjonsteamet kan dele kirurgiske prosedyrer over hele verden.
Parameters:
| Kamera | |
| Oppløsning | 210 megapiksler 1920 (H) x 1080 (V) |
| Kommunikasjonsmodus | RS232 |
| Kommunikasjonsprotokoller | HITACHI / SONY VISCA |
| Kontakt | LVCMOS-36pFPC (YCbCr 4:2:2) kompatibilitet 110/LVDS 30P |
| Sensortype | 1/2,9" CMOS / 1/3" CMOS |
| Skannemodus | Progressiv skanning |
| Dag- og nattsystem | Farge/svart-hvitt/automatisk |
| Minimum belysning | farge: 0,1 lux svart og hvitt: 0,01 lux |
| Synkroniseringsmodus | intersynkronisering |
| Videoutgang | digitalt signal |
| SNR | ≥50dB (AGC AV) |
| Linse | |
| IRCUT | IRCUT dobbeltfilter automatisk veksling |
| Optiske linser | 10X f=5 mm~50 mm |
| feltvinkel | H: 51,8°(V))~5,86°(T) V: 39,1°(V))~4,4°(T) |
| Funksjon | |
| eksponeringsmodus | ER |
| hvitbalanse | Automatisk |
| Fokusmodus | ER |
| få kontroll | ER |
| Bildeeffekt | Automatisk/farge/svart-hvitt/negativ |
| speilingsfunksjon | Støtte (horisontalt speil + vertikalt speil) |
| bildeoverganger | Støtte |
| Bred dynamikk | D-WDR |
| DNR | 2D-DNR |
| elektronisk lukker | 1/30s~1/10 000s |
| kontrastforhold | Regulerbar |
| metning | Regulerbar |
| Anti-dugg-funksjon | Støtte |
| Marginal | Støtte |
| Generisk spesifikasjon | |
| Dimensjoner | 38,6 (B) * 41 (H) * 64,6 (L) mm |
| Arbeidstemperatur/-fuktighet | ﹣10 ℃~50 ℃, 10% RF ~60% RF |
| Lagringstemperatur/-fuktighet | ﹣20 ℃~60 ℃, 10% RF ~80% RF |
| strømforsyning | Likestrøm 12V ± 10% |
| strømforbruk | 3,5 W maks. |
| Nettovekt | 110 g |
Følge
| Hovedparameter | |
| Skjermstørrelse | 21,5 fot |
| Bakgrunnsbelysningsmodus | LED-lampe |
| Visningsområde | 475,2 mm (B) × 267,3 mm (H) |
| Sideforhold | 16:9 |
| Maksimal oppløsning | 1920×1080 |
| Skjermfarge | 16,7 millioner |
| Pikselavstand | 0,2475(H)×0,2475(V) |
| Luminans | 300 cd/㎡ |
| Bildekontrast | 1500:1 |
| Synsvinkel | 850/850/750/650 |
| Responstid | 8MS |
| Feltfrekvens | 50Hz,60Hz,70Hz |
| Inngang og utgang | |
| SDI-INNGANG | 1 |
| SDI-UTGANG | 1 |
| AV-INNGANG | 22 (2×BNC) |
| AV-UTGANG | 1 |
| S-VIDEO | 1 |
| VGA-inngang | 1 |
| HDMI-inngang | 1 |
| YPbPr/YCbCr-inngang | 3(3×BNC) |
| RS232-inngang (valgfritt) | 1 |
| Lydinngang | 1 |
| Lydutgang | 1 |
| Fargesystem | PAL / NTSC / SECAM |
| OSD | |
| Språk | Kinesisk/engelsk/fransk/tysk/italiensk/spansk/ |
| Strømforsyning | |
| Makt | DC 12V,50/60Hz |
| Pmax | 35W–55W |
| Standby-strøm | 5W |