Alt deksel er laget av 304 rustfritt stål, lett å rengjøre og desinfisere.
Fibermateriale med høy lysgjennomgang er egnet for bruk i røntgenstråler.
Den utvidede madrassdesignen gjør at pasientene kan ligge mer komfortabelt på operasjonsbordet.
TDY-G-1 elektrohydraulisk operasjonsbord bruker avansert hydraulisk kontrollsystem, pålitelige elektromagnetiske ventiler og oljepumper fra Taiwan, noe som sikrer stille og stabil ytelse.
1.Uultra-lavPposisjon
2. Dobbel skjøthodeplate
3.Bhull-i nyreBåsrygg
4. Innebygd oppladbart batteri
5. Mekaniske bremser
| Modellelement | TDY-G-1 elektrisk-hydraulisk operasjonsbord |
| Lengde og bredde | 2080 mm * 550 mm |
| Høyde (opp og ned) | 820 mm / 520 mm |
| Hodeplate (opp og ned) | 45°/ 90° |
| Bakplate (opp og ned) | 80°/ 20° |
| Benplate (opp/ned/utover) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Omvendt Trendelenburg | 20°/ 20° |
| Lateral tilt (venstre og høyre) | 15°/ 15° |
| Nyrebro-elevasjon | 110 mm |
| Elektromotorisk system | Chaoger fra Taiwan |
| Spenning | 220V/110V |
| Hyppighet | 50Hz / 60Hz |
| Kraftkapasitet | 1,0 kW |
| Batteri | Ja |
| Madrass | Memory-madrass |
| Hovedmateriale | 304 rustfritt stål |
| Maksimal lastekapasitet | 200 kg |
| Garanti | 1 år |
Sstandard tilbehør
| Ingen. | Navn | Mengder |
| 1 | Anestesiskjerm | 1 stk |
| 2 | Kroppsstøtte | 1 par |
| 3 | Armstøtte | 1 par |
| 4 | Skulderstøtte | 1 par |
| 5 | Benstøtte | 1 par |
| 6 | Fotstøtte | 1 par |
| 7 | Håndtak for nyrebro | 1 stk |
| 8 | Lang festeklemme | 1 par |
| 9 | Festeklemme | 8 stykker |
| 10 | Håndfjernkontroll | 1 stk |
| 11 | Kraftledning | 1 stk |
| 12 | Pedal | 1 par |