Dette elektrohydrauliske operasjonsbordet er delt inn i 5 deler: hodedel, ryggdel, rumpedel og to separerbare benseksjoner.
Fibermateriale med høy lysgjennomgang pluss 340 mm horisontal forskyvning sikrer ingen blindsone under røntgenskanning.
Dette elektrohydrauliske operasjonsbordet er utstyrt med et dobbelt kontrollsystem for å sikre problemfri drift.
Den kan utstyres med en multifunksjonell hoderamme og ortopedisk trekkramme.
En-knapps tilbakestillingsfunksjon kan gjenopprette den opprinnelige horisontale posisjonen. Fleksjon og reversfleksjon med én knapp, elektrisk benbrettfunksjon, sparer mye tid.
Den er egnet for ulike typer kirurgi, som abdominal kirurgi, obstetrikk, gynekologi, ØNH, urologi, anorektal og ortopedi, etc.
1.Lengre og bredere bordflate
Lengden på det elektrohydrauliske operasjonsbordet kan nå 2180 mm, og bredden kan nå 550 mm, noe som passer for behovene til noen spesielle grupper og kan også gjøre pasienten mer komfortabel.
2. Dobbelt kontrollsystem
Det elektrohydrauliske operasjonsbordet er utstyrt med et dobbelt hovedkontroll-/hjelpekontrollsystem for å sikre problemfri drift.
3. Flekk og refleks og tilbakestilling med én knapp
En-knapps tilbakestillingsfunksjon, kan gjenopprette den opprinnelige horisontale posisjonen, en-knapps fleksjon og revers fleksjon
4. Valgfri elektrisk justert benplate
Den modulære utformingen av benplaten kan justeres elektrisk, noe som sparer tiden det tar å justere posisjonen betraktelig.
5. Innebygd oppladbart batteri
TDY-Y-2 elektrisk-hydraulisk operasjonsbord er utstyrt med et høytytende oppladbart batteri som kan dekke behovet for 50 operasjoner. Samtidig har det en vekselstrømforsyning for å gi elektrisk energi for å sikre maksimal sikkerhet.
Pparametere
| ModellPunkt | TDY-Y-2 elektrohydraulisk operasjonsbord |
| Lengde og bredde | 2160 mm * 550 mm |
| Høyde (opp og ned) | 1100 mm / 690 mm |
| Hodeplate (opp og ned) | 18° 45° |
| Bakplate (opp og ned) | 85°/ 40° |
| Benplate (opp/ned/utover) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Omvendt Trendelenburg | 28°/ 28° |
| Lateral tilt (venstre og høyre) | 18°/ 18° |
| Nyrebro-elevasjon | 100 mm |
| Horisontal glidning | 340 mm |
| Nullposisjon | Én knapp, standard |
| Flekk/refleks | Kombinasjonsoperasjon |
| Røntgenbrett | Valgfri |
| Kontrollpanel | Standard |
| Nødstoppknapp | Standard |
| Elektromotorisk system | Chaoger fra Taiwan |
| Spenning | 220V/110V |
| Hyppighet | 50Hz / 60Hz |
| Kraftkapasitet | 1,0 kW |
| Batteri | Ja |
| Madrass | Memory-madrass |
| Hovedmateriale | 304 rustfritt stål |
| Maksimal lastekapasitet | 200 kg |
| Garanti | 1 år |
Atilbehør
| Ingen. | Navn | Mengder |
| 1 | Anestesiskjerm | 1 stk |
| 2 | Kroppsstøtte | 1 par |
| 3 | Armstøtte | 1 par |
| 4 | Skulderstøtte | 1 par |
| 5 | Benstøtte | 1 par |
| 6 | Håndtak for nyrebro | 1 stk |
| 7 | Madrass | 1 sett |
| 8 | Festeklemme | 8 stykker |
| 9 | Lang festeklemme | 1 par |
| 10 | Fjernkontroll | 1 stk |
| 11 | Kraftledning | 1 stk |
| 12 | Hydraulikkolje | 1 oljekanne |