TF hydraulisk gynekologisk operasjonsbord. Både kroppen, søylen og bunnen er laget av rustfritt stål, med høy mekanisk styrke, korrosjonsbestandighet og er gunstig for rengjøring og desinfisering.
Dette hydrauliske gynekologiske operasjonsbordet leveres som standard med skulderstøtte, skulderstropp, håndtak, benstøtte og pedaler, støvbeholder med sil og valgfri gynekologisk undersøkelseslampe.
Høyden på det hydrauliske gynekologiske operasjonsbordet kan justeres med pedaler, og sengens helning kan justeres ved å riste på håndtaket.
Når bremsen tråtes ned, senkes den faste basen i bunnen av sengen, noe som øker kontaktflaten med bakken og sikrer sengens stabilitet.
Det er mye brukt i gynekologi, obstetrikk, urologi og anorektal kirurgi.
1. Rustfritt stålmateriale
Hoveddelen, sideskinnene, løftesøylen og bunnen av det hydrauliske gynekologiske operasjonsbordet er laget av rustfritt stål av høy kvalitet 304, med høy mekanisk styrke, korrosjonsbestandighet og enkel rengjøring.
2. Bred bordflate
Bredden på overflaten på det hydrauliske gynekologiske operasjonsbordet kan nå 600 mm, noe som er svært brukervennlig for personer med en spesifikk kroppstype og forbedrer komforten.
3. Allsidig tilbehør
I tillegg til standard skulderstøtte er skulderstropper, håndtak, benstøtter, benpedaler, avfallskum og gynekologisk undersøkelseslampe også tilgjengelig som tilleggsutstyr.
4. Unik fast fot
Unik fast fot på operasjonsbordet øker kontaktflaten med bakken og sikrer stabiliteten til den hydrauliske gynekologien.
Parametere
| Modellelement | TF hydraulisk gynekologisk operasjonsbord |
| Lengde og bredde | 1800 mm * 600 mm |
| Høyde (opp og ned) | 900 mm / 680 mm |
| Trendelenburg/Omvendt Trendelenburg | 8°/ 20° |
| Bakplate (opp og ned) | 70°/ 11° |
| Spenning | 220V/110V |
| Hyppighet | 50Hz / 60Hz |
| Madrass | Sømløs madrass |
| Hovedmateriale | 304 rustfritt stål |
| Maksimal lastekapasitet | 173 kg |
| Garanti | 1 år |
SstandardTilbehør
| Ingen. | Navn | Mengder |
| 1 | Armstøtte | 1 par |
| 2 | Håndtak | 1 par |
| 3 | Benplate | 1 stk |
| 4 | Madrass | 1 sett |
| 5 | Avfallsbasseng | 1 stk |
| 6 | Festeklemme | 1 par |
| 7 | Knekrykke | 1 par |
| 8 | Pedal | 1 par |