TS-1 mekanisk operasjonsbord er laget av rustfritt stål, som har høy mekanisk styrke, korrosjonsbestandighet og er enkel å rengjøre.
Juster høyden på sengeflaten med hydraulisk drift, og juster vinkelen på bakbensplaten med andre hjelpeverktøy.
Den T-formede basen på det hydrauliske operasjonsbordet er stabil og kan også gi leger som jobber lenge nok benplass.
Det finnes to valgmuligheter: integrert benplate og delt benplate, som passer for personer med ulike forbrukerbehov.
1.T-base
Den ergonomiske T-formede basen på det manuelle operasjonsbordet har ikke bare god stabilitet og fleksibel bevegelse, men gir også legene nok benplass til å redusere tretthet under langvarig arbeid.
2.Innebygd nyrebro
Den innebygde korsryggen kan heves med 110 mm, noe som er praktisk for leger som skal utføre nyrekirurgi.
3. Diverse tilbehør
Standardtilbehøret inkluderer skulderstøtte, skulderstøtte, kroppsstøtte, anestesiskjerm og benstøtte for å forenkle ulike operasjoner.
4. Hydraulisk høydesystem
Den er hydraulisk drevet, og høyden på det mekaniske operasjonsbordet justeres med fotpedalen. Den går jevnt og stille. Den kan fungere normalt selv om strømmen er av. For områder med ustabil strøm kan hydrauliske operasjonsbord velges.
5.Integrert benplate eller delt benplate
Det finnes en enkel versjon av den komplette benplaten, prisen er gunstig. Det finnes også en delt benplate, som kan justeres opp og ned, og som kan utvides utover for å forenkle ulike typer kirurgi på underekstremitetene.
Pparametere
| Modellelement | TS-1 mekanisk operasjonsbord |
| Lengde og bredde | 1980 mm * 500 mm |
| Høyde (opp og ned) | 950 mm / 750 mm |
| Hodeplate (opp og ned) | 45°/ 90° |
| Bakplate (opp og ned) | 75°/ 30° |
| Benplate (opp/ned/utover) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Omvendt Trendelenburg | 20°/ 30° |
| Lateral tilt (venstre og høyre) | 20°/ 20° |
| Nyrebro-elevasjon | ≥110 mm |
| Madrass | Memory-madrass |
| Hovedmateriale | 304 rustfritt stål |
| Maksimal lastekapasitet | 200 kg |
| Garanti | 1 år |
Sstandard tilbehør
| Ingen. | Navn | Mengder |
| 1 | Anestesiskjerm | 1 stk |
| 2 | Kroppsstøtte | 1 par |
| 3 | Armstøtte | 1 par |
| 4 | Skulderstøtte | 1 par |
| 5 | Knekrykke | 1 par |
| 6 | Festeklemme | 1 sett |
| 7 | Madrass | 1 sett |