TS hydraulisk operasjonsbord er egnet for thorax- og abdominalkirurgi, ØNH, obstetrikk og gynekologi, urologi og ortopedi, etc.
I motsetning til vanlige manuelle operasjonsbord, bruker vi et hydraulisk løftesystem og en gassfjær for å justere rygg- og benplatene. Dette gjør justeringsprosessen både stillegående og praktisk.
Den Y-formede basen brukes til å sikre at det hydrauliske operasjonsbordet har høyere stabilitet og ledig plass, slik at helsepersonellet kan nærme seg pasienten på null avstand.
Utformingen av de store hjulene gjør den også antivibrasjon og dekompresjon under bevegelse.
1. Avansert minneskum
Overflatematerialet på det hydrauliske operasjonsbordet er flammehemmende og antistatisk. Den støpte polyuretanmadrassen (PU) er enkel å rengjøre og har lang levetid.
2. Innebygd nyrebro.
Sett et håndtak inn i det tilhørende hullet, roter håndtaket og la midjebroen heves eller senkes til passende posisjon, og trekk deretter ut håndtaket. For TS hydrauliske operasjonsbord er høyden på midjebroen over 100 mm.
3. ImportertHydraulicSsystemet
Importert hydraulisk system fra Amerika gjør bevegelsen til det manuelle betjeningsbordet stabil og rask.
4. EnvinkelformetAjusteringerwideGas Sspringer
Både ryggplaten og benplatens ledd på TS hydrauliske operasjonsbord er utstyrt med gassfjærsylinderstøttestrukturer, som gjør ulike justeringer skånsomme, stillegående og vibrasjonsfrie, samtidig som de effektivt beskytter leddstrukturen og forhindrer at pasienten faller.
5. Lstørre hjuldesign
Basen på det mekanisk-hydrauliske operasjonsbordet er utformet med store hjul (diameter≥100 mm), som er fleksibel å bevege seg. Hjulene heves ved bremsing, sengebunnen har god kontakt med bakken, og stabiliteten er god.
Pparametere
| Modellelement | TS hydraulisk operasjonsbord |
| Lengde og bredde | 2050 mm * 500 mm |
| Høyde (opp og ned) | 890 mm / 690 mm |
| Hodeplate (opp og ned) | 60°/60° |
| Bakplate (opp og ned) | 75°/ 15° |
| Benplate (opp/ned/utover) | 30°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Omvendt Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Lateral tilt (venstre og høyre) | 20°/ 20° |
| Nyrebro-elevasjon | ≥110 mm |
| Madrass | Memory-madrass |
| Hovedmateriale | 304 rustfritt stål |
| Maksimal lastekapasitet | 200 kg |
| Garanti | 1 år |
Sstandard tilbehør
| Ingen. | Navn | Mengder |
| 1 | Anestesiskjerm | 1 stk |
| 2 | Kroppsstøtte | 1 par |
| 3 | Armstøtte | 1 par |
| 4 | Skulderstøtte | 1 par |
| 5 | Knekrykke | 1 par |
| 6 | Festeklemme | 1 sett |
| 7 | Madrass | 1 sett |
| 8 | Kroppsstropp | 1 sett |